Termin – tel. 604 448 770

W ciszy, spokoju, w komfortowych warunkach i kameralnej atmosferze, z dala od miejskiego zgiełku zadbaj o swoją kondycję oraz o zdrową dietę. Przyroda jest paliwem dla ducha a pokarm jest paliwem dla ciała. Połącz te dwa elementy w jedną spójną całość. Pobyt w naszej Chacie pozwoli Państwu na uzmysłowienie sobie siły tej równowagi. Przeżyj przygodę i satysfakcję z własnych osiągnięć.

Chcesz kontrolować swoja wagę i cieszyć się dobrą formą, zacznij razem z nami. Podczas tygodniowego pobytu nauczymy Cię prawidłowo się odżywiać i wzmocnimy Twoją kondycję. Turnus rozpoczynamy o godzinie 16.00 w dniu przyjazdu (piątku), kończymy o godzinie 12.00 w dniu wyjazdu (piątek).

Jak u nas spędzisz czas

  • 6.30 – powitanie świtu – zumba, fitness
  • 7.30 – śniadanie
  • 8.00 – aktywność dla ciała np. trekking, rafting po Dunajcu, rowery, Nordic Walking
  • 13.30 – obiad
  • 15.00 -16.00 – trening popołudniowy – aqua aerobic, joga, reggaeton, salsa solo
  • 18.00 – kolacja
  • 19.30 – sauna, basen, chromoterapia,
  • 20.30 – konsultacje, indywidualne rozmowy z dietetykiem, czas wolny

Dieta

Podczas pobytu oferujemy w pełni zbilansowaną dietę 1000-1200 kcal składające się z 3 posiłków głównych i 2 przekąsek. Do dyspozycji gości jest barek z wodą bez ograniczeń oraz pełen wybór herbat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów.

Posiłki i dieta są uzgadniane i przygotowywane przez znaną zakopiańską restaurację Karczma u Słodkiego pod okiem profesjonalnego dietetyka – Pani mgr inż. Teresy Walczak, specjalistki technologii żywienia. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwa właściciel – wykwalifikowany ratownik medyczny i WOPR z odpowiednim zabezpieczeniem medycznym.

Skorzystaj z bardzo atrakcyjnej oferty cenowej, która wynika z faktu, iż w przeciwieństwie do innych organizatorów boot campów posiadamy własny pięknie położony obiekt o wysokim standardzie (basen z atrakcjami wodnymi, sauna, sala do ćwiczeń, bilard, piłkarzyki, ping-pong).

Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania turnusu w przypadku nie zgłoszenia się minimalnej liczby uczestników. W przypadku anulowania turnusu przez organizatora zadatek w całości jest zwracany.

Informacja: mgr inż. Teresa Walczak tel. 604 448 770
odchudzaniewchacie@gmail.com

[/pricing_column][/pricing_table]